O nas

 

 

Co nas wyróżnia?

Myślę, że niejednokrotnie zdarzyło się Państwu przy okazji zakupu jakiegoś towaru rozmawiać z przedstawicielem handlowym który klepał jak mantrę wyuczone na pamięć formułki nie zastanawiając się zbytnio czy mówi z sensem czy nie.

Kontaktując się z nami, mają Państwo pewność, że na miejsce inwestycji przyjedzie osoba kompetentna zarówno w kwestiach formalnych, jak i technicznych. Kładziemy szczególny nacisk na wykształcenie techniczne poparte nie tylko tytułem zawodowym ale i doświadczeniem, dzięki czemu podczas jednego spotkania jesteśmy w stanie doradzić najkorzystniejsze rozwiązanie techniczne oraz sposób finansowania dopasowany do państwa potrzeb. Korzystamy z rządowych programów dofinansowań.

 

Czym zatem jest Lub-eko?

To zespoł ludzi z doświadczeniemm i motywacją, dla których najważniejszym celem jest dostarczanie usługi najwyższej jakości.

Zasięg działania

Jesteśmy ekipą, która nie boi się pracy dlatego też możemy podjąć się zadania na terytorium całego kraju. Z racji miejsca zamieszkania głównym obszarem naszych działań jest województwo lubelskie. Jak do tej pory wykonywaliśmy instalacje fotowoltaiczne w powiecie Puławskim, Parczewskim, w Rykach, Chełmie, Białej Podlasce, także w województwie Mazowieckiem i w Rzeszowie oraz wiele innych. Do tej pory na naszym koncie zainstalowane jest kilkaset kilo watów mocy znamionowej paneli fotowoltaicznych.

Oficjalny partner CORAB

Nasze starania aby każda wybudowana przez nas instalacja fotowoltaiczna spełniała wszelkie możliwe wymagania zostały zauważone przez największego polskiego producenta konstrukcji wsporczej pod panele fotowltaiczne, będącego zarazem największym w kraju dystrybutorem komponentów niezbędnych do budowy własnej elektrowni słonecznej. Dzięki temu w roku 2018 staliśmy się oficjalnym partnerem CORAB co oprócz gwarancji, że nasze usługi stoją na najwyższym poziomie zapewnia Państwu iż towar na którym pracujemy pochodzi jedynie od renomowanych i sprawdzonych producentów.

Dofinansowanie

zarowka Mój prąd

5000zł zwrotu za instalację fotowoltaiczną w ramach programu Mój Prąd.

Program priorytetowy Mój Prąd stanowi unikatowy na dotychczasową skalę w Polsce, instrument dedykowany wsparciu rozwoju energetyki prosumenckiej, a konkretnie wsparcia segmentu mikroinstalacji i fotowoltaicznych (PV).

 

Dowiedz się więcej
telefon Zadzwoń zapytaj o Mój Prąd
539 291 385, 518 471 456
email Wyślij zapytanie o Mój Prąd
biuro@lub-eko.pl