Pompy ciepła montaż Lublin

Pompy ciepła — montaż: Lublin i okolice

Odnawialne źródła ciepła to w dzisiejszych czasach nie tylko moda, czy wygoda, ale z ekologicznego punktu widzenia — również konieczność. Zasoby paliw kopalnych, takich jak węgiel czy gaz już niedługo mogą się skończyć. Tymczasem światło słoneczne, wiatr lub woda stanowią nieograniczone źródło zasilania dla domów i firm. Montaż pompy ciepła pomaga więc chronić naturalne zasoby środowiska, a Tobie gwarantuje przyjemne ciepło przez cały rok. Naszym Klientom z Lublina i okolic proponujemy instalację pomp ciepła marki Panasonic oraz LG. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Dlaczego warto zainwestować w pompę ciepła jako źródło ogrzewania domu?

Pompa ciepła pozwala uniezależnić się od dostawców energii oraz wyklucza konieczność corocznych zakupów opału. Dzięki niej oszczędzasz miejsce, bo nie musisz stawiać komina czy pieca. Przyjemne ciepło możesz za to wykorzystać do systemu ogrzewania podłogowego, ogrzania wody użytkowej czy nawet basenowej. Wysokiej jakości urządzenia podlegają gwarancji producenta, więc możesz mieć pewność ich niezawodnego działania przez wiele lat. Ponadto świadczymy też usługi serwisowe, zatem w przypadku jakiejkolwiek awarii — błyskawicznie ją usuwamy.

Zaufaj specjalistom od montażu pomp ciepła — firmie Lub-eko z siedzibą w Lublinie

W branży instalacji korzystających z odnawialnych źródeł energii działamy od wielu lat. W tym czasie wykonaliśmy dla naszych Klientów z Lublina montaż pomp ciepła oraz paneli fotowoltaicznych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wykonując najpierw dokładny projekt, a następnie konsekwentnie go realizując. Zawsze bierzemy pod uwagę nie tylko zapotrzebowanie danego obiektu na energię, ale również możliwości budżetowe naszych Kontrahentów.

Zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu uzyskania dokładniejszych informacji związanych z montażem pomp ciepła na terenie Lublina. Zapraszamy!

Dofinansowanie

Czyste Powietrze Zdrowy Wybór
Czyste Powietrze Zdrowy Wybór

Nawet 136 200 zł zwrotu na kompleksową termomodernizację w ramach programu Czyste Powietrze

Program priorytetowy Czyste Powietrze stanowi unikatowy na dotychczasową skalę w Polsce instrument dedykowany wsparciu rozwoju czystych źródeł energii odnawialnej.

 

Dowiedz się więcej
telefon Zadzwoń zapytaj o Dofinansowanie
539 291 385 // 518 471 456
email Wyślij zapytanie o Dotację
biuro@lub-eko.pl