Pompy ciepła Panasonic Aquarea

Pompy ciepła Panasonic Aquarea

Pompy ciepła to nowoczesne urządzenia, które z uwagi na energooszczędność stały się w ostatnim czasie bardzo popularne. To ekologiczne i funkcjonalne rozwiązanie polecane jest nie tylko do prywatnych domów, ale również nowoczesnych mieszkań, lokali handlowych oraz usługowych. Pompa ciepła zapewnia wydajny system ogrzewania, a także chłodzenia, działający na zasadzie pobierania energii z powietrza, po czym przetwarzania jej na użytek prywatny. Dostępna w naszej ofercie pompa Panasonic Aquarea to doskonały sposób na zaoszczędzenie domowego budżetu przy minimalnym wpływie na środowisko naturalne. Jeśli szukasz ekologicznego, a jednocześnie ekonomicznego systemu grzewczo-chłodniczego — koniecznie sprawdź proponowany przez nas model!

Nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania do Twojego domu: pompy ciepła Panasonic Aquarea

Zajmujemy się dystrybucją i montażem innowacyjnych pomp ciepła marki Panasonic. Aquarea to urządzenie, które dzięki nowoczesnej technologii jest bardzo funkcjonalne, praktyczne, ale przede wszystkim — energooszczędne. Solidna, a przy tym minimalistyczna konstrukcja sprawia, że cały sprzęt zajmuje mało miejsca, dlatego możesz ją umieścić nawet w niewielkim pomieszczeniu. Co więcej, pompa Aquarea ma wbudowane naczynie wzbiorcze o pojemności 6 lub 10 litrów, dzięki czemu bez problemu dopasujesz jej wielkość do własnych preferencji oraz potrzeb.

Dlaczego warto zdecydować się na model Aquarea — pompy ciepła marki Panasonic przyjazne środowisku

Każda pompa ciepła stanowi dużo bardziej ekonomiczne rozwiązanie aniżeli klasyczny system ogrzewania przy pomocy energii elektrycznej. Jest to świetny sposób na zminimalizowanie wysokości rachunków za zużycie ciepła, ale też idealna alternatywa dla zwykłej klimatyzacji. Panasonic Aquarea jest urządzeniem najwyższej jakości, które pozwala na efektywne ogrzewanie lub chłodzenie domu przy użyciu energii pobieranej z otoczenia. Decydując się na montaż takiej pompy, nie tylko zyskujesz gwarancję zmniejszenia kosztów ogrzewania, ale również eliminujesz ilość imitowanego dwutlenku węgla do środowiska.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem pompy ciepła Panasonic Aquareaskontaktuj się z nami już dziś celem ustalenia dogodnego dla Ciebie terminu montażu. Zapraszamy!

Dofinansowanie

Czyste Powietrze Zdrowy Wybór
Czyste Powietrze Zdrowy Wybór

Nawet 136 200 zł zwrotu na kompleksową termomodernizację w ramach programu Czyste Powietrze

Program priorytetowy Czyste Powietrze stanowi unikatowy na dotychczasową skalę w Polsce instrument dedykowany wsparciu rozwoju czystych źródeł energii odnawialnej.

 

Dowiedz się więcej
telefon Zadzwoń zapytaj o Dofinansowanie
539 291 385 // 518 471 456
email Wyślij zapytanie o Dotację
biuro@lub-eko.pl