Dofinansowania do pomp ciepła

Pompy ciepła: dofinansowanie — lubelskie

Zainwestowanie w pompę ciepła jest niezwykle atrakcyjnym rozwiązaniem cieszącym się coraz większym zainteresowaniem zarówno ze strony właścicieli domów, jak i zarządców obiektów użyteczności publicznej. Urządzenie to zapewnia szereg korzyści, w tym między innymi ekologiczną, nieograniczoną energię do ogrzewania budynku, a także znaczne oszczędności. Mimo tego instalacja pompy ciepła wiąże się z istotnymi kosztami — doskonałym wyborem będzie więc skorzystanie z naszej propozycji pomocy w uzyskaniu dofinansowania na terenie woj. lubelskiego.

Dlaczego warto postawić na montaż pompy ciepła?

Korzystanie z pompy ciepła cechuje się licznymi zaletami, do których należy przede wszystkim ogrzewanie domu i ciepłej wody użytkowej odnawialną, zieloną energią bez jednoczesnej emisji dwutlenku węgla, spalin ani toksyn. Nowoczesne urządzenia wyróżniają się również wysoką wydajnością działania, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji. Korzystając z usługi montażu pompy ciepła przez fachowców z Lub-eko, możesz mieć pewność, że urządzenie będzie niezawodnie spełniać swoje zadanie przez długi czas.

Dofinansowanie do pompy ciepła w woj. lubelskim

Usługi naszej firmy obejmują nie tylko sprzedaż i montaż pomp ciepła na terenie województwa lubelskiego. Udzielamy także kompleksowego wsparcia w zakresie ubiegania się o dofinansowanie do urządzeń energooszczędnych tego rodzaju w ramach ogólnopolskiego programu "Czyste Powietrze", ale też innych dopłat. Pomożemy Ci w przygotowaniu wszystkich wymaganych dokumentów, a także dopełnieniu wszelkich formalności, aby otrzymać fundusze na zakup oraz montaż pompy ciepła.

Zakup i instalacja pompy ciepła — wsparcie w uzyskaniu dofinansowania

Montując pompy ciepła dla Klientów z woj. lubelskiego, korzystamy wyłącznie ze sprawdzonego sprzętu uznanych marek, co gwarantuje efektywne, bezproblemowe działanie przez długi czas. Jesteśmy profesjonalistami o rozległej wiedzy zarówno w kwestiach technicznych, jak i formalnych, dzięki czemu możemy zapewnić rzetelną obsługę przy staraniu się o dofinansowanie. Zapraszamy do współpracy z Lub-eko!

Dofinansowanie

Czyste Powietrze Zdrowy Wybór
Czyste Powietrze Zdrowy Wybór

Nawet 136 200 zł zwrotu na kompleksową termomodernizację w ramach programu Czyste Powietrze

Program priorytetowy Czyste Powietrze stanowi unikatowy na dotychczasową skalę w Polsce instrument dedykowany wsparciu rozwoju czystych źródeł energii odnawialnej.

 

Dowiedz się więcej
telefon Zadzwoń zapytaj o Dofinansowanie
539 291 385 // 518 471 456
email Wyślij zapytanie o Dotację
biuro@lub-eko.pl