Pompy ciepła Radom

Pompy ciepła: Radom

Szukasz alternatywy dla kotłów węglowych albo pieców gazowych? Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz żyć bardziej eko, a przy tym cieszyć się mniejszymi wydatkami na ogrzewanie domu oraz wody użytkowej? Przedstawiamy rozwiązanie, które z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie — pompy ciepła. Co ważne, nie jest to propozycja wyłącznie dla osób, które planują budowę domu, bo równie dobrze taką pompę można zamontować w modernizowanym obiekcie mieszkalnym lub komercyjnym. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów realizacji na terenie Radomia!

Jak działa pompa ciepła?

W zależności od zastosowanej technologii pompy ciepła pobierają energię cieplną z powietrza, gruntu albo wody gruntowej. Taki sposób przekazywania ciepła do instalacji centralnego ogrzewania lub ogrzewania wody użytkowej wiąże się z mniejszym zapotrzebowaniem na energię, a co za tym idzie — z mniejszymi kosztami utrzymania obiektu. Oszczędność w porównaniu z piecami elektrycznymi czy matami grzewczymi określa się na poziomie nawet pięciokrotności, a dodatkowych zalet stosowania pompy ciepła jest znacznie więcej. Sprawdź, jakie urządzenia montujemy na terenie Radomia i okolic!

Pompy ciepła Panasonic dla Klientów z Radomia i nie tylko

Montaż pompy ciepła wymaga wygospodarowania mniejszej powierzchni, niż w przypadku tradycyjnego pieca węglowego, a przy tym taka inwestycja jest nieco mniej kosztowna — nie wspominając o eksploatacji. Klientom z Radomia oraz okolic oferujemy pompy ciepła marki Panasonic, a zwłaszcza z serii Aquarea, które aż 80% energii cieplnej pobierają z powietrza. Urządzenia można instalować zarówno w nowych budynkach, jak i modernizowanych obiektach mieszkalnych lub komercyjnych. Co ważne, pompa pracuje wyjątkowo cicho, a w specjalnym trybie nocnym jeszcze ciszej, dzięki czemu nie musisz obawiać się dyskomfortu. Skontaktuj się z firmą Lub-Eko, by poznać propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb!

Pompy ciepła Radom - Dlaczego warto wybrać właśnie nasze pompy ciepła?

Eksploatacja proponowanych przez nas pomp ciepła jest korzystna z kilku względów – przede wszystkim ze względu na możliwość szybkiego ogrzewania pomieszczeń i wody użytkowej przy niskim zużyciu energii. Jest to rozwiązanie o wiele tańsze niż w przypadku korzystania na przykład z kotłów olejowych, ekogorszku czy pelletu. Pompa ciepła to najtańsze ogrzewanie, a dzięki naszej ofercie nowoczesnych urządzeń marki Panasonic – dostępne dla każdego. Jesteś zainteresowany inwestycją w pompę ciepła do swojego domu lub zakładu pracy? Skontaktuj się z nami – oferujemy wykonanie instalacji pomp ciepła na terenie województwa lubelskiego i sąsiadujących obszarów. Radom, Lublin, Zamość, Kraśnik, Chełm, Puławy, Radzyń Podlaski, Siedlce – to tylko nieliczne miasta, w których mieliśmy przyjemność instalować pompy ciepła dla naszych Klientów. Serdecznie zachęcamy do współpracy z Lub-eko!

Dofinansowanie

Czyste Powietrze Zdrowy Wybór
Czyste Powietrze Zdrowy Wybór

Nawet 136 200 zł zwrotu na kompleksową termomodernizację w ramach programu Czyste Powietrze

Program priorytetowy Czyste Powietrze stanowi unikatowy na dotychczasową skalę w Polsce instrument dedykowany wsparciu rozwoju czystych źródeł energii odnawialnej.

 

Dowiedz się więcej
telefon Zadzwoń zapytaj o Dofinansowanie
539 291 385 // 518 471 456
email Wyślij zapytanie o Dotację
biuro@lub-eko.pl