Pompy Ciepła

 

??

 

Zaufaj profesjonalistom i postaw na montaż pomp ciepła marki Panasonic od Lub-eko

 

Pompy ciepła to urządzenia grzewcze odzyskujące energią cieplną z otoczenia budynku wykorzystując właściwości fizyczne lotnego parującego i skraplającego się czynnika roboczego osiągające wysoką sprawność tzw. COP, dzięki czemu koszt dostarczanej energii cieplnej jest do 5 razy mniejszy w odniesieniu do ogrzewa realizowanego przez piece elektryczne czy maty grzewcze.

 

 


??

??

 

Pompy ciepła powietrze-woda serii Aquarea

Oferta pomp ciepła powietrze-woda serii Aquarea do zastosowań w budynkach mieszkalnych i obiektach handlowych.

Oferta pomp ciepła Aquarea o wydajności od 3 kW do 16 kW jest najbogatsza na rynku. Bez względu na potrzeby w zakresie ogrzewania i chłodzenia, do każdego układu można dobrać odpowiednią pompę tej serii. Pompy Aquarea można instalować w budynkach nowych i modernizowanych. Ich eksploatacja jest wyjątkowo opłacalna, a wpływ na środowisko naturalne – minimalny.

?
 


 

 

Najważniejsze cechy pomp ciepła Panasonic Aquarea

  • Dedykowane oprogramowanie Panasonic i technologia inwerterowa dla domów energooszczędnych pozwalają na podgrzewanie wody grzewczej do 65°C
  • Pompy ciepła Aquarea w zależności od modelu posiadają wbudowane naczynie wzbiorcze o pojemności 6 lub 10 litrów
  • Sprężarka inwerterowa steruje wydajnością odpowiednio do zapotrzebowania· Układ podwójny (jednostka zewnętrzna z dwoma wentylatorami)
  • Wbudowana grzałka elektryczna o mocy 3/6/9 kW (zależnie od modelu)
  • Pompy ciepła Aquarea T-CAP firmy Panasonic mogą pracować przy temperaturach zewnętrznych nawet -28°C, a w temperaturach do -20°C gwarantują utrzymanie nominalnej wydajności bez dogrzewania zewnętrznego 1)
  • Pompy ciepła firmy Panasonic pracują bardzo cicho, a w trybie nocnym jeszcze ciszej

1) Temperatura wody wyjściowej 35°C.

 

 


Pompy ciepła — Lublin

Dlaczego warto zainwestować w profesjonalne pompy ciepła marki Panasonic oraz LG od Lub-eko? Powodów jest wiele! Urządzenia, które proponujemy to sprawdzone sprzęty, które gwarantują nie tylko niezawodne działanie i stabilność, ale również wysoką wydajność zarówno w zakresie ogrzewania, jak i chłodzenia. Pompy są kompaktowe, łatwe w obsłudze a ich praca jest bardzo cicha. Dzięki niewielkim rozmiarom i odpowiedniej konstrukcji doskonale nadają się do montażu nawet w jednorodzinnych domach o niedużej powierzchni — bez problemu można umieszczać je w kotłowni czy pomieszczeniu gospodarczym.

Nowoczesne i wydajne pompy ciepła — lubelskie

Polecane przez nas innowacyjne i energooszczędne pompy ciepła to urządzenia, które szybko dostosowują swoje działanie do potrzeb użytkowników oraz panujących warunków atmosferycznych. Wyposażone w dwa tryby — grzania i chłodzenia — zapewniają komfort termiczny i ciepłą wodę przez cały rok! Pozwalają też na oszczędność — korzystając z nich, nie trzeba już montować klimatyzacji.

Zastanawiasz się nad montażem pompy ciepła w swoim domu? Skorzystaj z naszych usług i wybierz sprawdzony sprzęt, który posłuży Ci przez bardzo długi czas! Wszystkim Klientom pomagamy w uzyskaniu dofinansowania na zakup i montaż pompy ciepła. Do kontaktu zachęcamy mieszkańców województwa lubelskiego i nie tylko!

Przyjazna środowisku pompa ciepła — Lublin i okolice

Pompa ciepła to urządzenie przyjazne naturze. Dzięki temu, że nie wykorzystuje paliw kopalnych, nie emituje również spalin i umożliwia pozyskanie naturalnego ciepła z ziemi lub powietrza. Możesz wykorzystać je go grzania wody w domu, ale też samego budynku np. wyposażonego w system ogrzewania podłogowego. Dzięki możliwości ustawienia trybu chłodzenia pompa ciepła pozwala zachować komfort termiczny mieszkańców domu przez cały rok — także wtedy, kiedy za oknem robi się gorąco — i to bez montażu dodatkowej klimatyzacji. Dzięki cichej pracy oraz intuicyjnej obsłudze jest to rozwiązanie przeznaczone dla każdego nowoczesnego gospodarstwa domowego. Dodatkowo — nie zajmuje wiele miejsca.

Pompy ciepła to nasza specjalność

Lublin i cale województwo lubelskie — to tutaj świadczymy nasze usługi montażowe związane z pompami ciepła. Warto nam zaufać — dzięki doświadczeniu oraz nieustannemu śledzeniu rynku jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Pompy ciepła sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest ekologiczne, wydajne urządzenie grzewcze, pozwalające jednocześnie na oszczędności w domowym budżecie. Jeżeli jesteś zainteresowany uzyskaniem większej ilości informacji albo chcesz umówić się na montaż — jesteśmy do Twojej dyspozycji. Napisz lub zadzwoń i bądź eko!

Dofinansowanie

Czyste Powietrze Zdrowy Wybór
Czyste Powietrze Zdrowy Wybór

Nawet 136 200 zł zwrotu na kompleksową termomodernizację w ramach programu Czyste Powietrze

Program priorytetowy Czyste Powietrze stanowi unikatowy na dotychczasową skalę w Polsce instrument dedykowany wsparciu rozwoju czystych źródeł energii odnawialnej.

 

Dowiedz się więcej
telefon Zadzwoń zapytaj o Dofinansowanie
539 291 385 // 518 471 456
email Wyślij zapytanie o Dotację
biuro@lub-eko.pl